Boekhandel Den Hertog
Frieswijkstraat 6
3862 BL Nijkerk
033-2454080
www.hertogboeken.nl
info@hertogboeken.nl 

Exclusief verkrijgbaar in onze boekhandel 

Onze openingstijden:
Maandaggesloten
Dinsdag9.30-17.30
Woensdag9.30-17.30
Donderdag9.30-17.30
Vrijdag9.30-17.30
Zaterdag9.30-17.00

Route Hertog Nijkerk
Google Routebeschrijving 

Hertog Nijkerk

Vergeten spionne

Vergeten spionne
Titel: Vergeten spionne
Auteur: Steele, Sarah
Bestelnr.: 9789029734127
Uitgever: Voorhoeve, Uitgeverij
Prijs : € 23,99
Plaats in winkelwagentje
Vorige
 
Inkijkexemplaar Inkijkexemplaar
 

'De vergeten spionne' van Sarah Steele is een aangrijpend verhaal met twee verhaallijnen die steeds meer met elkaar verweven raken. In het heden heeft Amy haar twee grote liefdes verloren, haar man en haar muziek. Ze stort zich op haar werk in het archief waar ze bewijs ontdekt dat de beruchte 'agent Colette', een Franse spion tijdens de Tweede Wereldoorlog, echt heeft bestaan. Dat gaat ze tot de bodem uitzoeken. Ze ontdekt een onvergetelijk verhaal, dat zich afspeelt in het bezette Parijs van 1941, waar Colette zich voordoet al pianiste terwijl het net zich langzaam rondom haar sluit.

 

'De vergeten spionne' van Sarah Steele is een perfect boek voor de fans van Kate Quinn en Pam Jenoff.